Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 3631

Zestaw 10 x Róża Jerychońska

PROMOCJE róża z jerycha

Cena:75.00
dostępny
Ocena:3.00, Głosów:23

TUTAJ ZAKUPISZ ZESTAW 10 RÓŻ W PROPOCYJNEJ CENIE!!!

OSZCZĘDZAJ KUPUJĄC EKONOMICZNIE!!

RÓŻA JERYCHOŃSKA (zmartwychwstanka, roża z jerycha, widliczka)  od wielu wieków jako symbol miłości i szczęścia uważana za najbardziej zdumiewającą roślinę na Ziemi, pochodzi z obszarów JORDANII. Na nasz kontynent dotarła wraz z pielgrzymami z Ziemi Świętej.

CO W NIEJ NIESAMOWITEGO?

  • Zapewne sposób w jaki powraca do życia - róża z jerycha trafia od nas do Ciebie w postaci zwiniętej ususzonej kulki, wygląda jak martwa zasuszona roślina po biwakowaniu na słońcu. NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!! To zmartwychwstanka jak nazwa wskazuje odradza się na TWOICH OCZACH . 
    Jak to możliwe???
    Kulkę (pustynna róża) - należy umieścić w płaskim naczyniu np talerzyku korzonkami do dołu, następnie zapełnić wodą, a na twoich oczach rozpocznie się spektakl - zobaczysz jak stopniowo zacznie budzić się do życia. Rozwinie się, jej wnętrze zazielenieje. Proces ten widoczny jest juz po 60 minutach, więc NA TWOICH OCZACH, do kilkunastu godzin - pełne rozwinięcie. Jak za dotknięciem czarodziejskie różdżki.
  • Róża jerycho oczyszcza powietrze, szczególnie przydatna dla palaczy - filtruje dym papierosowy.
  • Róża poprawia samopoczucie współgra z naturą, zwalcza owady i insekty.
  • Jest odwiecznym symbolem młodości i miłości


Pełen stopień rozwoju uzyskuje w około 2 do 4 dni róża z jerycho lubi dużo światła, czasem nawet dopiero po powtórnym zasuszeniu i namoczeniu, w drugim cyklu staje się bardziej zielona. Cykl życia tej pustynnej róży trwa około jednego tygodnia następnie należy ją wyjąć z wody i zasuszyć, kolejny cykl może rozpocząć się po około 2 tygodniach. Pamiętajmy to roślina pustynna i żyje w okresie deszczowym.